Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
R-K Chwałowice Kopalnia
kierunek:
R-K Północ Kąpielisko Ruda
5
32
6
48
7
43
8
43
9
10
11
18
12
13
38
14
15
03
58
16
17
48
18
19
20
21
37
B
B - kurs do przystanku Bazylika