Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Stok Lacki-Wiadukt
kierunek:
Czuryły
8
12
9
10
32
o
11
12
27
o
13
14
15
16
17
18
19
42
o - kursuje przez Osiny