Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Grubale-Świetlica
kierunek:
Dworzec PKP
8
34
o
9
10
11
03
12
53
13
14
15
16
17
18
19
20
08
o
o - kursuje przez Osiny