Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Stok Lacki
kierunek:
Dworzec PKP
8
42
o
9
10
11
11
12
13
01
14
15
16
17
18
19
20
16
o
o - kursuje przez Osiny