Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16
Nowowiejska / Górniki
kierunek:
Nowowiejska
5
50
6
50
7
8
05
9
05
10
15
11
45
12
55
13
14
20
15
25
16
40
17
18
00
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital