Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16
Nowowiejska / Górniki - Ogrody
kierunek:
Nowowiejska
5
51
6
51
7
8
06
9
06
10
16
11
46
12
56
13
14
21
15
26
16
41
17
18
01
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital