Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16
Armii Krajowej / Targowisko
kierunek:
Nowowiejska
6
05
7
05
8
20
9
20
10
30
11
12
00
13
10
14
35
15
40
16
55
17
18
15
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital