Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Benedyktyńska
kierunek:
Kielecka Grobla
5
47
6
7
22
8
9
02
d
10
11
07
12
47
13
14
27
58
c
15
28
c
16
07
d
17
42
18
19
27
d
20
21
17
d
c - kurs do Bugaju
d - kurs do Dworca Zachodniego