Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16
Szkolna / Topolowa
kierunek:
Nowowiejska
6
14
7
14
8
29
9
29
10
39
11
12
09
13
19
14
44
15
49
16
17
04
18
24
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital