Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
16
Wyszyńskiego/Góra Trzech Krzyży
kierunek:
Nowowiejska
6
04
7
04
8
19
9
19
10
29
11
59
12
13
09
14
34
15
39
16
54
17
18
14
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital