Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
16
Majówka
kierunek:
Nowowiejska
6
12
7
12
8
27
9
27
10
37
11
12
07
13
17
14
42
15
47
16
17
02
18
22
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital