Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
16
Nowowiejska
kierunek:
Nowowiejska
5
52
6
52
7
8
07
9
07
10
17
11
47
12
57
13
14
22
15
27
16
42
17
18
02
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital