Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Wyspa Pucka
kierunek:
Tkacka
5
00
40
6
17
57
7
32
52
8
12
32
52
9
22
52
10
12
32
52
11
10
25
40
55
12
10
25
40
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
15
35
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
18
00
16
36
56
19
16
36
56
20
16
36
21
16
56
22
39
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Port Centralny