Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Stołczyńska
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
50
A
6
27
A
7
27
A
8
07
A
47
A
9
47
A
10
27
A
11
07
A
47
A
12
27
A
13
07
A
47
A
14
27
A
15
07
A
47
A
16
27
A
17
07
A
47
A
18
47
A
19
27
A
20
07
A
47
A
21
27
A
22
07
A
45
A
23
25
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia