Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kmieca
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
19
39
53
6
07
22
36
51
7
03
14
27
39
52
8
07
22
27
B
42
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
37
52
14
07
21
36
51
15
03
15
27
39
51
16
06
21
36
52
17
07
22
27
B
42
18
02
22
42
19
02
22
27
B
42
20
05
29
39
B
59
21
29
22
00
30
59
B
23
29
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Zawadzkiego