Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Wyszyńskiego
kierunek:
Filharmonia
4
49
5
08
23
38
55
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
35
50
18
05
20
35
50
19
05
20
35
50
20
05
24
44
21
04
24
44
22
04
24
44
56
B
B - Kurs do przystanku Plac Rodła