Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Kołłątaja
kierunek:
Potulicka
4
51
59
5
19
39
59
6
19
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
03
19
39
59
19
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
59
B
23
19
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Plac Rodła