Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Rayskiego
kierunek:
Potulicka
4
55
5
08
15
23
38
53
6
08
23
38
53
7
08
23
38
53
8
08
23
38
53
9
08
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
38
53
19
08
23
38
53
20
08
23
43
21
03
23
43
22
03
23
43
23
03
A
23
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Plac Rodła