Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Kościelna
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
43
A
6
20
A
7
20
A
8
00
A
40
A
9
39
A
10
31
A
11
16
A
46
A
12
31
A
13
01
A
46
A
14
16
A
15
01
A
31
A
16
16
A
46
A
17
31
A
18
18
A
19
20
A
20
00
A
40
A
21
20
A
22
00
A
38
A
23
18
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia