Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
242
Smętowice
kierunek:
Kamieniec
5
41
6
31
A
7
41
8
56
A
9
10
11
12
13
14
16
A
15
46
16
37
A
17
46
18
56
A
19
56
20
21
22
06
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Pargowo