Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Lubeckiego
kierunek:
Stocznia Szczecińska
21
49
B
22
23
11
B
31
B
25
B
44
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin