Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Parnica
kierunek:
Dworzec Niebuszewo
5
14
29
44
58
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
28
43
58
19
13
28
43
58
20
01
C
18
38
58
21
03
C
18
38
58
22
18
38
54
C
23
13
C
29
B
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Kołłątaja
B - Kurs do przystanku Plac Rodła