Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Stołczyn Północny
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
30
A
53
6
35
7
05
35
8
05
35
9
05
35
10
05
35
11
05
35
12
05
35
13
05
35
14
13
38
15
05
35
16
05
35
17
05
35
A
18
05
A
35
A
19
05
A
35
A
20
05
A
49
A
21
24
A
22
07
A
42
A
23
22
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia