Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Skolwin Dworzec
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
49
A
6
26
A
7
26
A
8
06
A
46
A
9
45
A
10
37
A
11
22
A
52
A
12
37
A
13
07
A
52
A
14
22
A
15
07
A
37
A
16
22
A
52
A
17
37
A
18
24
A
19
26
A
20
06
A
46
A
21
26
A
22
06
A
44
A
23
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia