Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
242
Włościańska
kierunek:
Kamieniec
5
54
6
7
24
A
8
9
10
11
12
13
59
14
15
16
17
18
39
A
19
20
21
49
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Pargowo