Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Kmieca
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
17
47
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
17
44
11
08
32
56
12
20
44
13
08
32
56
14
20
44
15
08
32
56
16
20
44
17
08
32
56
18
20
47
19
17
47
20
17
47
21
17
47
22
17
47
23
17
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klonowica Zajezdnia