Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
102
Teleyard
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
27
A
50
6
7
8
9
10
11
12
13
14
10
35
15
16
17
18
19
20
21
22
04
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia