Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Skolwin Dworzec
kierunek:
Police Tanowska Szkoła
5
32
A
55
6
37
7
07
37
8
07
37
9
07
37
10
07
37
11
07
37
12
07
37
13
07
37
14
15
40
15
07
37
16
07
37
17
07
37
A
18
07
A
37
A
19
07
A
37
A
20
07
A
51
A
21
26
A
22
09
A
44
A
23
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Police Zajezdnia