Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Szarych Szeregów
kierunek:
Ludowa
5
00
12
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
24
39
54
19
09
24
39
A
54
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
A
27
A
47
A
23
07
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin