Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Rodła
kierunek:
Ludowa
5
14
30
50
6
10
30
50
7
10
30
50
8
10
30
50
9
11
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
11
30
50
A
19
10
30
50
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
A
30
A
50
A
23
10
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin