Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Starkiewicza
kierunek:
Ludowa
5
04
16
31
46
6
00
15
30
45
59
7
14
29
44
59
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
29
A
44
59
20
19
39
59
21
04
B
19
39
59
A
22
19
A
39
A
59
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno