Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Robotnicza
kierunek:
Ludowa
10
50
A
11
12
13
14
15
16
17
18
19
50
A
20
21
22
29
A
49
A
23
09
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin