Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Rayskiego
kierunek:
Dworzec Niebuszewo
5
28
43
58
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
28
43
58
19
13
28
43
58
20
12
15
C
32
52
21
12
17
C
32
52
22
12
32
52
23
08
C
27
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Kołłątaja