Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Lubomirskiego
kierunek:
Dworzec Niebuszewo
5
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
14
34
54
19
14
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
23
10
C
29
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Kołłątaja