Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Rayskiego
kierunek:
Potulicka
4
55
5
03
23
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
07
23
43
19
03
23
43
20
03
23
43
21
03
23
43
22
03
23
43
23
03
B
23
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Plac Rodła