Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Konopnickiej
kierunek:
Wawrzyniaka
5
03
13
23
33
43
53
6
03
13
23
33
43
53
7
03
13
23
33
43
53
8
03
13
23
33
43
53
9
10
20
30
40
50
10
00
10
20
30
40
50
11
00
10
20
30
40
50
12
00
10
20
30
40
50
13
00
10
20
30
40
50
14
00
10
20
30
40
50
15
00
10
20
30
40
50
16
00
10
20
30
40
50
17
00
10
20
30
42
56
18
13
23
33
43
53
19
03
13
23
33
43
53
20
03
13
23
33
43
53
21
03
13
23
33
43
53
22
03
13
23
33
43
53
23
03
A
13
A
23
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Plac Gałczyńskiego