Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
523
Plac Kościuszki
kierunek:
Cukrowa
0
23
A
1
43
2
3
08
A
4
23
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
18
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Przecław