Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Lipowa
kierunek:
Filharmonia
5
00
15
32
47
6
02
17
32
47
7
01
16
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
41
A
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
11
26
29
A
41
57
18
12
27
42
57
19
12
27
42
20
01
21
41
21
01
21
32
A
41
22
01
21
33
B
51
A
23
11
A
31
A
B - Kurs do przystanku Plac Rodła
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin