Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Stocznia Szczecińska
kierunek:
Filharmonia
4
41
5
00
15
30
47
6
02
17
32
47
7
02
17
32
47
8
02
17
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
27
42
57
18
12
27
42
57
19
12
27
42
57
20
16
36
56
21
16
36
56
22
16
36
48
B
B - Kurs do przystanku Plac Rodła