Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Dobromiry
kierunek:
Gocław
5
23
38
53
6
08
23
38
53
7
09
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
05
19
34
49
19
04
19
34
49
20
04
18
36
56
21
16
36
56
22
16
36
56
23
16
17
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin