Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Ludowa
kierunek:
Gocław
5
25
40
55
6
10
25
40
55
7
11
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
07
21
36
51
19
06
21
36
51
20
06
20
38
58
21
18
38
58
22
18
38
58
23
18
19
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin