Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Sczanieckiej
kierunek:
Cukrowa
5
18
48
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
44
10
08
32
56
11
20
44
12
08
32
56
13
20
44
14
08
32
56
15
20
44
16
08
32
56
17
20
47
18
17
47
19
17
47
20
17
47
21
17
47
52
A
22
18
48
A
23
18
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klonowica Zajezdnia