Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
66
Kolorowych Domów
kierunek:
Podjuchy Dworzec
5
18
A
38
A
58
A
6
18
A
38
A
58
A
7
18
A
38
58
8
18
38
58
9
18
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
A
14
18
A
38
A
58
A
15
18
A
38
A
58
A
16
18
A
38
A
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Klucz