Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Turkusowa
kierunek:
Stocznia Szczecińska
4
59
5
19
39
59
6
19
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
19
39
59
B
19
19
39
59
20
14
A
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
A
51
B
23
10
B
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin