Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Plac Gałczyńskiego
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
27
42
57
6
14
29
44
59
7
15
30
45
8
00
15
30
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
14
29
44
59
19
14
29
44
59
20
13
31
51
50
A
21
11
31
51
22
10
30
50
B
23
10
B
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin