Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Plac Rodła
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
19
38
58
6
20
40
7
00
20
40
8
00
20
40
9
00
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
40
19
00
20
40
20
00
20
40
21
00
20
40
22
00
18
38
58
B
23
18
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin