Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Matejki
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
24
43
6
03
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
05
25
45
10
05
25
45
11
05
25
45
12
05
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
25
45
18
05
25
45
19
05
25
45
20
05
25
45
21
05
25
45
22
05
23
43
23
03
B
23
B
17
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin