Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Parkowa
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
27
41
56
6
11
29
44
59
7
15
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
15
29
44
59
19
14
29
44
59
20
14
28
46
21
06
26
46
41
B
22
06
24
44
23
04
B
24
B
18
B
37
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin