Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Ludowa
kierunek:
Stocznia Szczecińska
21
52
B
22
23
14
B
34
B
28
B
47
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin