Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Port Centralny
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
11
26
41
56
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
25
40
55
20
11
30
33
A
50
21
10
25
B
30
50
22
10
30
B
50
B
23
02
B
21
B
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin